GRAFIČKA, DESIGNÉRKA, KRESLÍŘKA, WEBDESIGNÉRKA

Jsem člověk, který rád jde za svými cíli s chutí a úsměvem.

Ráda vytvářím nové věci a učím se rychle a s láskou. Svou práci odvádím poctivě a jak nejlépe umím. Od prvotní myšlenky vytvořím vše, přes návrh až po tisková nebo online data. Tvořím moderní, nadčasovou, jednoduchou, čistou a přehlednou grafiku. Sleduji poslední trendy a objevuji nové obzory grafického designu (zaměřeného i na odborné oblasti, např.průmyslu).  Mou oblíbenou kratochvílí je žonglování s písmenky, jejich fonty a vzory. Ráda vymýšlím, navrhuji a realizuji prvky do bytu (interiérový design).

Kde hledám inspiraci? Všude kolem sebe, v realitě (přírodě i běžných situacích), tak i v těch nejzapadlejších koutech internetu.

Jsem příznivcem nejrůznějších druhů umění, od minimal artu, přes pop art, konceptuální art, až po street art. V mém životě převažuje minimal design.

Miluji adrenalin ve freeride sportu (lyžování, snowboard, wakeboarding) i při venčení svého psa. Další sporty (plavání, fitness, běh, fotbal, …). Také relaxační, meditační místa (jóga, příroda, procházky se psem…).  Velmi ráda pracuji s hudbou – elektronickou, psychedelickou i ostatními druhy žánru.  Navštěvuji live koncerty, filmy (festivaly)..

Mými dalšími koníčky jsou cesty do severských zemí (Island, Laponsko, Dánsko,…) i do hor ( Krkonoše, Alpy).

 #zodpovědnost #flexibilita #kreativita #přátelskost #naslouchání #empatie #svědomitost #pracovitost

DOVEDNOSTI:

Adobe Creative Cloud

Photoshop *****

Ilustrator ****

In Design *******

Lightroom ***

Adobe Acrobat (PDF) *****

MS Office (Word, PowerPoint. Excel) *****

WordPress  ***    HTML & CSS **